nokia
users       Hasło:          
ODWIEDZIN - 2184926
HOME
ULUBIONE
STARTOWA
KONTAKT
REDAKCJA
LINKI
FORUM
   UT 2004 


   unreal tournament 2004    HOME
   unreal tournament 2004    TRYBY WALKI
   unreal tournament 2004    BRONIE
   unreal tournament 2004    CHARACTERS
   unreal tournament 2004    AMUNICJA
   unreal tournament 2004    POJAZDY
   unreal tournament 2004    PRZEDMIOTY
   unreal tournament 2004    MAPY
   unreal tournament 2004    ONSLAUGHT GUIDES
   unreal tournament 2004    WYMAGANIA
   unreal tournament 2004    MULTIPLAYER
   unreal tournament 2004    SINGLEPLAYER
   unreal tournament 2004    SERWERY
   unreal tournament 2004    KODY
   unreal tournament 2004    AWARDS KILLS
   unreal tournament 2004    TIPS & TRICKS
   unreal tournament 2004    KLANY POLSKIE UT2k4
   unreal tournament 2004    FORUM

   INNE 

   unreal tournament 2004    UT 2004 : ECE
   unreal tournament 2004    FAQ
   unreal tournament 2004    GALERIA
   unreal tournament 2004    TAPETY
   unreal tournament 2004    O GRZE
   unreal tournament 2004    KSIĘGA GOŚCI
   unreal tournament 2004    WYMIANA BUTONAMI
   unreal tournament 2004    REDAKCJA
   unreal tournament 2004    CACHE FILES
   unreal tournament 2004    DEMO
   unreal tournament 2004    MUTATORY
   unreal tournament 2004    PATCHE
   unreal tournament 2004    MODELS & SKINS
   unreal tournament 2004    MODY

   MAPY DOWNLOAD 
maps ut2k4
   unreal tournament 2004    BONUS PACK
   unreal tournament 2004    ONS
   unreal tournament 2004    DM
   unreal tournament 2004    CTF
   unreal tournament 2004    BR
   unreal tournament 2004    DD
   unreal tournament 2004    AS
   unreal tournament 2004    VCTF

   SONDA 

KTÓRY UNREAL JEST NAJLEPSZY ?
 UNREAL
 UNREAL 2
 UNREAL TOURNAMENT
 UNREAL TOURNAMENT 2003
 UNREAL TOURNAMENT 2004
SONDA
   REKLAMA 


KosSec
   POLECAMY 

   unreal tournament 2004    CVD.PL TWORZENIE STRON WWW
   unreal tournament 2004    CVD.PL Reklamy
   NAGRODY  Konkurs WWW NEV.PLCOOL SITE

TOP WEB 3 MIEJSCE - Konkurs WWW NEV.PL

2 MIEJSCE - Konkurs SIMS   NOMINACJE 


FRIKO.PL
UT2k4Single Player


Na wstępie
Na wstępie chciałbym poinformować was, że nie będziemy tu opisywać z kim w której planszy będziemy grać aby wam nie zepsuć gry. W tym dziale znajdziecie opis jak się dostać oraz kilka ciekawych rzeczy o najnowszej wersji UT.


Wybór Postaci
W tym menu wybieramy swoją postać, pod zakładką proflies są stworzone przez nas postacie do kampanii. Zdjęcie obok to jest fotografia wybranej postaci. DETAILS są to statystyki czyli liczba fragów jak i śmierci, zagranych meczy i wiele innych. Te trzy przyciski na dole to kolejno: DELETE [ kasacja postaci jak by ktoś nie wiedział ] CREATE NEW [ Tworzenie nowej postaci ] oraz HIGH SCORE [ lista z najlepszymi postaciami w naszej grze ] . U góry można sobie także wybrać trening w określonym rodzaju gry np. Trening jak się gra i na czym polega DeathMatch.


Pierwsze Walki
Zaraz po wybraniu lub stworzeniu nowej postaci mamy tzw. QUALIFICATION [ czyli kwalifikacje ]. Mamy tu do rozegrania sześć meczy [ w tym jeden tourial ], same DeathMatche. Gdzie za każdy rozegrany mecz musimy zapłacić [ np. za pierwszy mecz płacimy 50kredytów ] a za każdy wygrany mecz dostajemy nagrodę w postaci także kredytów[np. pierwszy mecz 150kredytów ]. W po wygraniu przedostatniej rundy w Kwalifikacjach wybieramy naszą drużynę i w ostatniej rundzie kwalifikacji musimy wygrać z nimi. Nowością w UT2004 jest to, że można zmienić plansze [ mapę ] na której będziemy się bić z nieprzyjacielem. Jest to oczywiście odpłatna usługa , ale nie będziemy musieli już grać tysiące razy w tę samą mapę na której na nie idzie, będzie można tera nacisnąć 1 przycisk [ CHANGE MAP ] i plansza zostanie zmieniona na inną.


Ustawianie swojej załogi
Od tej pory dochodzi nam zakładka TEAM MEAGERMENT w której możemy kopiować sprzedawać lub wymieniać członków naszej drużyny. Oczywiście nie ma nic za darmo, czyli za każdego członka drużyny musimy zapłacić. Za przyjęcie i za meczy. Ale warto wybrać sobie dobrą drużynę ponieważ w pojedynkę trudno będzie wygrać np. Bombing Run. A co do przycisków to: HIRE [ przyjmujemy wybraną postać ] RELEASE [ wykluczenie postaci z drużyny ] AUTO FILL [ Automatyczne wybranie członków drużyny, nie polecam tego robić ]. Pięć miejsc z boku jest to nasza drużyna. A pasek na dole ze zdjęciami jest to lista dostępnych postaci. Po wybraniu kogoś z tej listy automatycznie widzimy jego pensje [ BALANCE ] , a pod polem SELECTION jego dane, dniówkę opis, ulubioną broń, dokładność w strzelaniu [ ACCURACY ] agresywność [ AGGRESSIVENESS ] , zwinność [ AGILITY ] , oraz taktykę [ TACTIC ].


Kwalifikacje Druzynowe
Każda drużyna aby dostać się do najważniejsze części turnieju musi się zakwalifikować. Ta część gry to są właśnie takie kwalifikacje. Są tutaj tylko cztery plansze gdzie oczywiście tak samo jak poprzednio można zmieniać plansze. TEAM QUALIFICATION jest to innaczej TDM [ TEAM DEATHMATCH ]. Po wygraniu tych kwalifikacji przechodzimy do najważniejszej [ a zarazem najciekawszej ] części turnieju. Jest to:


LADDER
Ladder jest to innaczej drabina, gdzie musimy wspiąć się po wygraną na samą górę poprzez DD [ Double domination ] CTF [ Capture the flag ] BR [ Bombing Run ] i na końcu ASSAULT. Poklei w tych trybach mamy do wygrana BR-6 plansz, CTF-8 plansz, BR-8 plansz i AS-6 plansz. Oczywiście nie możemy od razu robić AS. Aby zagrać w AS trzeba co najmniej przejść dwie plansze w DD, dwie w CTF, dwie w BR i dopiero odkryje się nam AS. Nie będę pisać co należy robić w którym trybie gry bo to wszystko pisze w dziale TRYBY GRY. Po przejściu wszystkich map odkryje się nam na środku najważniejsza część gry [ i niestety zarazem ostatnia ] a mianowicie mistrzostwo. Są to tylko 2 plansze ale za to bardzo trudne. Najpierw należy pokonać drużynę która poza nami dostała się do mistrzostw [ nie powiem kogo ;P przejdźcie sobie grę ] a następne sam na sam z liderem tej drużyny. Po pokonaniu jego otrzymujemy tytuł mistrza.


Bloodrites
To jescze nie koniec niespodzianek Single Playera w UT 2004. W poprzedniej wersji zastanawialiście się pewnie czy da się i jak grać w drużynie z kimś takim jak Lauren czy Malcolm, oczekiwaliście aż dostaniecie propozycję od kogoś, że chce wejść do waszej drużyny. W tej wersji jest inaczej. Po grze na oknie ze statystykami albo na zwykłym laddderze jest taka lista rozwijana gdzie są do wyboru SELECT A CHALLENGE [ gramy dalej nasz turniej ] BLOODRITES [ opcja którą właśnie opisuje ] oraz HEAD TO HEAD [ zaraz dojdziemy do tego ]. Wybieramy opcje BLOODRITES i pojawia się pewne okno. A nim mamy dwa okna z planszami [ wybór na której planszy chcemy się bić ] Obrazek jakiejś postać [ postać o którą chcemy się bić ] rozwijaną listę [ lista drużyn z którymi możemy się bić o ich członków załogi ]. Ogólnie mówiąc to jest to okno wyboru człowieka który chcemy aby do nas dołączył. Ale musimy pokonać jego drużynę i zdobyć go. Walczymy za zwyczaj na TDM. Możliwe jest, że będą się wam pojawiały takie okna po wygraniu planszy. Jest to wtedy propozycja którą składa nam PC i on chce kogoś z naszej drużyny. Możemy zrezygnować z walki i się poddać , ale wtedy on zabierze sobie kogoś z naszej drużyny. Albo walczyć gdzie w wypadku przegranej Tracimy członka załogi.


Head to Head
Na pewno zastanawiał się ktoś z was co zrobić jak się skończą nasze fundusze i nie będziemy mieli za co okupywać ludzi, ani grać w mecze. Head to Head jest to właśnie opcją dzięki której możemy wyzwać lideera jakiejś drużyny na pojedynek[DM] i w zależności od poziomu drużyny możemy wybrać stawkę ile stawiamy na ten mecz. W tym oknie mamy dwie mapy do wyboru na której chcemy grać z wrogiem, Listę rozwijaną z drużyną z którą chcemy się zmierzyć ,stawkę którą stawiamy na mecz [ obok tej stawki pisze jakie jest minimum a jakie maximum za które możemy obstawić ]. Jest możliwość, że podczas gry PC zaproponuje wam taki mecz.


Na zakończenie
Na zakończenie chciał bym napisać, że UT 2004 jest to gra w którą warto pograć i polecam ją wszystkim czytelnikom tego działu, mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu nie wyrzucicie tej gry a wręcz przeciwnie. Jeśli ma ktoś jakieś pytania odnośnie tej gry to piszcie do kogoś z redakcji albo z klanu a postaramy się wam odpowiedzieć.


   DESIGN & ENGINE BY   |    COPYRIGHT © BY DF.CVD.PL    |    PROTECTED BY BOWI ©  GROUP